Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Odtah vozidel a jejich likvidace

Pro Vaši lepší orientaci a informovanost je zde uveden seznam měst a obcí odkud nejčastěji odvážíme autovraky (výkup a ekologická likvidace). Přijedeme k Vám osobně, auto vyzvedneme a vyřešíme všechny formality tak, abyste byli vždy spokojeni. Neváhejte využít naší skvělé nabídky za vaše vozidlo, které je již nepojízdné nebo bourané. Neřešte a neztrácejte čas, prostě si nás zavolejte a my vše ZDARMA vyřídíme za Vás!

Odtahová služba je Vám k dispozici v níže uvedených místech a jejich okolí. Služba pro odvoz a výkup autovraků je ZDARMA. Odvoz je platný nejen pro Moravskoslezský kraj, ale také pro Olomoucký kraj, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj.

Odtah - okresy

Kam až k Vám pro vozidlo přijedeme?

Ostrava, Opava, Karviná, Havířov, Frýdek - Místek, Sviadnov, Petřvald, Bílovec, Dobrá, Nový Jičín, Hlučín, Kopřivnice, Český Těšín, Frýdlant nad Ostravicí, Kravaře, Frenštát pod Radhoštěm, Jablunkov, Vítkov, Odry, Klimkovice, Krnov, Šenov, Orlová, Třinec, Bohumín, Vratimov, Bruntál, Zlín, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Prostějov, Olomouc, Hranice, Mohelnice, Šumperk, Uničov, Brno, Vyškov.

Máme zájem samozřejmě o všechny autovraky z celé ČR. Jelikož odtah vraků a vozidel je časové náročné, je nutné se nejdříve domluvit. A proto Vás prosíme o zaslání co nejvíce podrobných informací, které poté posoudíme a ozveme se Vám.

Odtah - cela CR

Pokud hledáte profesionální službu stačí, když nás kontaktujete! Zavolejte na naši zelenou linku (ZDARMA) nebo využijte telefonní kontakt pro SMS, WhatsApp nebo Viber. Proto neváhejte, ozvěte se nám a domluvte si termín a čas, který Vám bude vyhovovat.

EKO Autolikvidace a Autovrakoviště Bílovec

Jsme přímý zpracovatel autovraků a autovrakoviště s certifikací pro ekologickou likvidaci vozidel. Přijedeme a vozidlo odtáhneme k ekologické likvidaci do našeho autovrakoviště. Náš pracovník s Vámi na místě vyřeší veškeré doklady tak, aby pro Vás byla likvidace vozidla hračka, bez rizika a nepříjemného čekání.

Máte možnost dovézt vozidlo k nám a nejste objednaní?
Nevadí, prostě přijeďte k nám a můžete vozidlo k ekologické likvidaci předat osobně na našem vrakovišti v Bílovci.

Rádi odpovíme na Vaše dotazy a zarezervujeme termín


Kontakt - Telefon Kontakt - Web