Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Ekologická likvidace vozidel od EKO Autovrakoviště Bílovec

Jsme jedni z největších a přímých zpracovatelů autovraků a nepojízdných vozidel v Moravskoslezském kraji. Sídlíme ve městě Bílovec, které je vzdálené zhruba 30 km od Ostravy. Na trhu působíme již od roku 2008 a díky tomu máme obrovské zkušenosti nejen s likvidací vozidel, ale také i s prodejem náhradních dílů. Protože ekologicky likvidujeme nejen autovraky všech značek, ale také různé druhy vozidel (např. motorky, mopedy nebo dodávky), je součástí autovrakoviště také prodejna s náhradním díly zejména pro značky Ford, Renault, Opel, Citroen a Peugeot.

Odtah vraku

Díky našemu vozovému parku jsem schopni zajistit odtah vozidel k ekologické likvidaci nejen v rámci Moravskoslezského kraje, ale také na Moravě potažmo v celé ČR.

Výkup autovraků a jejich ekologická likvidace ZDARMA

Jsme pro Vás správný a spolehlivý partner v případě, že se rozhodnete pro ekologickou likvidaci Vašeho vozidla. Nejen, že Vám pomůžeme vozidlo ZDARMA ekologicky zlikvidovat, ale ještě Vám za něj zaplatíme. To vše dle platné legislativy a zákonů České republiky (zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech ve znění pozdějších předpisů). Nemusíte nikam jezdit a vše složitě vyřizovat. Autovrak od Vás převezmeme a odtáhneme k likvidaci. K tomu Vám vystavíme ZDARMA originální protokol o ekologické likvidaci, který je nutný pro trvalé vyřazení z registru vozidel. V případě zájmu Vám jsme schopni nabídnout pomoc s odhlášením vozidla na úřadě popřípadě poskytnout odborné poradenství od našich kvalifikovaných pracovníků. Více informací k odtahu autovraku naleznete na stránce Odtah autovraku k likvidaci.

V případě, že máte havarované nebo jinak poškozené vozidlo, tak to pro nás také není žádný problém. Naopak! Toto vozidlo od Vás vykoupíme za nejvyšší možnou cenu a řádně jej zlikvidujeme s ohledem na životní prostředí.

Neváhejte a kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku za váš autovrak!


Kontakt - Telefon Kontakt - Web